Укрзалізниця планує "підремонтувати" 300 кілометрів колій під Інтерсіті

Четвер, 26 жовтня 2017, 20:33
 

ПАТ "Укрзалізниця" має намір наступного року на головних залізничних напрямках реконструювати майже 300 кілометрів колій для швидкісних поїздів.

Про це розповів в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов, повідомили у прес-службі УЗ.

"Впродовж 2018 року плануємо масштабну програму модернізації й реконструкції колій. На головних напрямках буде реконструйовано майже 300 кілометрів. Крім того, плануємо комплексну програму заміни стрілочних переводів", – зазначив Кравцов.

За словами керівника компанії, такий комплекс робіт дозволить зменшити обмеження швидкості, які особливо відчутні на графіку руху поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+.

Наймасштабніші роботи з  модернізації й реконструкції колій заплановані на напрямках Київ – Одеса та Київ – Львів. У 2018 році також буде реконструйовано 309 стрілочних переводів.

Крім цього, ще до кінця 2017 року "Укрзалізниця" замінить 127 стрілочних переводів, завдяки прискоренню темпів ремонту колії додатково відремонтує 110 км. Також буде підсилено майже 14 км кривих ділянок колії.

Раніше повідомлялося, що "Укрзалізниця" до кінця 2018 року оновить близько 500 спальних пасажирських вагонів – це майже 1/6 парку, який зараз експлуатується, а також компанія оновить 20% парку приміських поїздів – це наймасштабніші обсяги за останні 10 років.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!