Британці назвали Україну країною року по послугах аутсорсингу

Четвер, 26 жовтня 2017, 16:50

Британська аутсорсингова асоціація Global Sourcing Association назвала Україну кращою країною в 2017 році з надання послуг аутсорсингу.

Про це повідомляє Львівський IT Кластер.

14 років поспіль GSA UK Awards відзначає компанії, які демонструють кращі практики в сфері аутсорсингу. У 2016 році найкращою країною по послугах аутсорсингу був названий Єгипет, а в 2015 році - Болгарія.

У цьому році Україні довелося конкурувати з Білоруссю.

"Одна з наших завдань - розкрити потенціал України як країни з інженерним і інноваційним потенціалом. Ми розуміли, що в Україні є все, щоб перемогти в цій номінації: велика кількість висококваліфікованих розробників, конкурентні ціни, IТ-інфраструктура, яка швидко розвивається. Ця нагорода - наш скромний внесок в зміцнення IТ-бренду України в світі", - прокоментував СЕО IT-компанії N-iX та голова наглядової ради Львівського IT Кластера Андрій Павлів.

Компанія N-iX, в свою чергу, також боролася за перемогу в фіналі в п'яти номінаціях.

Нагадаємо, згідно з дослідженнями PwC IТ-індустрія України займає третє місце по вкладу у ВВП країни і складає 2,5 млрд доларів експорту. Очікується, що до 2020 він досягне 10 млрд доларів з 5,7% внеском у ВВП.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!