Європейський забудовник заморозив будівництво двох ТРЦ в Україні

Понеділок, 23 жовтня 2017, 13:57
 

Компанія Мульті Девелопмент Юкрейн, що входить в Multi Corporation (Нідерланди), заморозила проекти будівництва двох торгово-розважальних центрів в Харкові.

Про це йдеться в офіційній відповіді компанії на запит агентства "Інтерфакс-Україна".

"На сьогодні в Україні Multi повністю сфокусована на управлінні ТРЦ Forum Lviv. Раніше Multi мала намір відкрити ще два ТРЦ в Харкові. Що стосується харківських об'єктів - поки розвиток їх будівництва призупинено", - пояснили в компанії Multi Corporation.

Раніше комерційний директор компанії Будхаус Груп (співвласник ТРЦ Forum Lviv) Максим Гаврюшин повідомив в інтерв'ю агентству, що девелопер Multi Corporation призупинив подальший розвиток в Україні.

"На жаль, Multi поки не готова розвиватися далі в Україні. У кінці 2013 року компанія Multi злилася з американським фондом Blackstone і на сьогоднішній день, наскільки мені відомо, в їх стратегії розвитку Україна відсутня. Сподіваюся, ця стратегія зміниться", - сказав Гаврюшин, відповідаючи на питання, чи не планує Будхаус Груп спільно з Multi Corporation розвивати інші проекти.

Як повідомляється в офіційній відповіді Multi Corporation агентству, за чотири роки з дати придбання фондом Blackstone, Multi перетворилася з суто девелопера в компанію з управління активами і торговими центрами, а також в спеціалізовану ритейл-платформу під прапором Blackstone.

"Multi все ще здійснює девелоперську діяльність, але фокус робиться на редевелопмент і розширення торгових площ (extentions). Портфель проектів Multi в даний час оцінюється в 1,3 млрд євро. Він включає 41 тис. кв. м в Дубліні, 20 тис. кв. м у Ризі, 62 тис. кв. м в Гданську, а також Forum Rotterdam площею 64 тис. кв. м. Multi активує комерційний девелопмент тільки в разі сприятливої економічної ситуації", - зазначила компанія.

При цьому на питання, чи планує Multi Corporation повністю покинути ринок України в зв'язку зі зміною стратегії, в компанії відповіли, що таких намірів немає.

"Ні, таких планів немає ні в короткій, ні в довгостроковій перспективі", - резюмує Multi Corporation.

Нагадаємо, що у 2013 році директор Мульті Девелопмент Юкрейн Гевейн Мінкс повідомив про плани компанії побудувати два торгово-розважальних центри в Харкові.

У 2015 році компанія реалізувала в Україні проект будівництва ТРЦ Forum Lviv загальною площею 69 тис. кв. м.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!