НКРЗІ дозволила електронну ідентифікацію абонентів

Четвер, 19 жовтня 2017, 12:05

Національна комісія з питань регулювання зв'язку та інформатизації дозволила електронну ідентифікацію абонентів зв'язку через ЕЦП, ID-карти, Bank ID та інші сервіси.

Про це повідомляє Itc.ua.

Відзначається, що в числі іншого ці зміни необхідні для впровадження послуги MobileID, яку обіцяли запустити вже до кінця цього року.

Документ передбачає:

Перше. Впровадження можливості подачі заяви про реєстрацію за бажанням абонента як в електронній, так і в паперовій формі;

Друге. Визначення процедури ідентифікації абонента з використанням електронного цифрового підпису, а також у разі встановлення оператором, провайдером телекомунікацій - інших альтернативних засобів ідентифікації особи, в тому числі з використанням системи електронної дистанційній ідентифікації BankID.

Третє. Визначення вичерпного переліку документів, які абонент повинен надати оператору, провайдеру телекомунікацій для реєстрації.

Четверте. Визначення процедури підтвердження користування ідентифікаційної телекомунікаційної карткою, а також підтвердження отримання телекомунікаційних послуг без використання такої карти.

Залишається додати, що проектом передбачена 9-місячна відстрочка введення нових правил, необхідна операторам і провайдерам телекомунікацій для внесення відповідних змін у роботу власного обладнання.

Нагадаємо, регулятор визначив частоти для 4G тендера в діапазоні 2600 МГц.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!