НБУ в 1,5 разу підвищив зарплату всім членам правління, крім Гонтаревої

Середа, 18 жовтня 2017, 14:50

Національний банк у вересні підвищив зарплату всім членам правління в 1,5 разу, крім голови Валерії Гонтаревої.

Про це повідомляє прес-служба НБУ, передають Українські новини.

"Справді, у вересні відбулося підвищення розміру посадових окладів членів правління Національного банку. Разом з тим зазначимо, що підвищення зарплати не стосується голови НБУ Валерії Гонтаревої, що зараз перебуває у вимушеній відпустці без збереження заробітної плати й написала Президентові України заяву про звільнення з посади голови НБУ ще в травні цього року", - повідомив НБУ.

Зазначається, що протягом кількох років заробітна плата голови НБУ й заступників залишалася незмінною, у кілька разів нижче середньоринкової заробітної плати членів правлінь українських банків.

"Для наближення заробітної плати до середньоринкового рівня посадові оклади членів правління Національного банку було збільшено", - повідомили в НБУ.

Раніше зарплата голови Національного банку на місяць становила 163 тис. гривень, її заступників - 150 тис. гривень.

За вересень заступники голови отримали зарплати в межах 224-257 тис. гривень (Олег Чурій - 224 тис., Катерина Рожкова й Роман Борисенко по 230 тис. гривень, Дмитро Сологуб - 257,8 тис. гривень).

Підвищення посадових окладів затверджено рішенням Ради НБУ.

Нагадаємо, глава Національного банку Валерія Гонтарева перебуватиме у відпустці за власний рахунок до звільнення її Верховною Радою.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!