Український банк видав 10 мільйонів євро кредиту на будівництво біогазових заводів

Четвер, 12 жовтня 2017, 14:55

Агрохолдинг "Галс Агро" отримав 10 мільйонів євро кредитних коштів від Райффайзен Банку Аваль на будівництво трьох біогазових заводів загальною потужністю 6 МВт в Чернігівській та Київській областях.

Про це повідомляє Ecotown.

Біогазові заводи буде експлуатувати одна з компаній холдингу – "Городище-Пустоварівська аграрна компанія". За рік заводами вироблятиметься близько 23,3 млн кубометрів біогазу з відходів сільського господарства і цукрового виробництва: жому цукрового буряка, силосу енергетичних культур, гною великої рогатої худоби і свиней. За рік з біогазу планують виробити 51,5 млн. кВт* год електроенергії, яку реалізовуватимуть за "зеленим тарифом".

Крім того, теплом, що отримуватиметься в процесі виробництва, опалюватимуть тваринницькі комплекси і тепличне господарство. А зброджений в біогазовій установці субстрат стане добривом для вирощування екологічно чистих продуктів на угіддях.

"Ми підтримали цей проект, оскільки він є закономірним етапом в інноваційному розвитку агрохолдингу і може послужити прикладом впровадження передових рішень для галузі", – зазначив директор з корпоративного бізнесу банку Руслан Співак.

Фахівці стверджують, що проект окупиться і є економічно вигідним. Його загальна вартість – близько 17 млн ​​євро. Перший завод у Чернігівській області планують запустити вже цього року, а в 2018-му – ще два.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!