Власники автівок з іноземною реєстрацією перекрили вулицю Грушевського

Середа, 6 вересня 2017, 09:25

Вулиця Грушевського в Києві зранку 6 вересня заблокована власниками автомобілів з іноземною реєстрацією, які проводять акцію протесту під будівлями Кабінету міністрів та Верховної Ради.

Про це повідомляється на сторінці події у Facebook.

Мітингувальники вимагають змінити законодавство таким чином, щоб уможливити реєстрацію своїх автомобілів в Україні за прийнятною для громадян України ціною.

Кількість учасників акції наразі не називають ані організатори, ані правоохоронці.

Нині в Україні для її громадян неможлива реєстрація ввезених з-за кордону автомобілів, які не відповідають стандартові "Євро-5". Це означає неможливість реєстрації машин, старших від 2010 року – незалежно від їхнього технічного стану.

Як повідомлялося, у 2017 році в Україну станом на 20 серпня українці ввезли 164 707 авто з іноземною реєстрацією.

При цьому у ДФС зазначають, що протягом 2016 року українці ввезли 148 126 транспортних засобів з іноземною реєстрацією в режимі "тимчасового ввезення" і транзиту.

На початку серпня у ДФС повідомляли, що в Україні незаконно перебуває 52,2 тисячі автомобілів на іноземних номерах: 27,6 тисячі авто, ввезених в режимі "транзиту", і 24,6 тисячі авто, тимчасово ввезених громадянами для особистого користування, терміни ввезення яких уже закінчилися.

Рекомендуємо почитати: 420 тисяч за єврономер: чи будуть штрафувати усіх "бляхарів"

Читайте також: Карати по-новому: ДФС хоче посилити штрафи за авто на "бляхах"

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua