Янукович судитиметься з "Ощадбанком"

Вівторок, 4 липня 2017, 10:28

Екс-президент України Віктор Янукович звернувся до Печерського райсуду Києва з позовом до АТ "Ощадбанк" про захист ділової репутації.

Про це повідомив Олег Громовой - керівний партнер компанії GENTLS, адвокати якої представляють інтереси "Ощадбанку" у спорі  про спростування недостовірної інформації, оприлюдненої у вигляді інтерв'ю голови правління "Ощадбанку", передає "Інтерфакс-Україна". 

Янукович вимагає спростувати інформацію про наявність у нього та екс-прем'єра Миколи Азарова у держбанку понад 1,150 млрд доларів.

За словами Громового, договір між Януковичем та адвокатом підписаний у лютому цього року, а місцем підписання зазначено м. Київ.

Перше судове засідання у справі відбулося 23 червня в Печерському районному суді Києва.

ереконаний, що позов необґрунтований щонайменше з трьох причин. По-перше, позивач не підтверджує доказами наявність у нього ділової репутації, хоча вимагає її захисту. Згідно з постановою пленуму Верховного Суду України від 27.02.2009 р. №1, під діловою репутацією розуміється громадська оцінка ділових і професійних якостей людини. Виникає запитання: яка громадська оцінка Януковича?", - заявив Громовой.

За словами керівного партнера GENTLS, якщо, на думку адвокатів позивача, ділова репутація В.Януковича позитивна, і вона могла постраждати, то це необхідно довести.

Громовой додав, що в інтерв’ю тверджень про наявність у позивача конкретних сум у банку не було. 

"Третє - ми поставили під сумнів повноваження адвоката Януковича звертатися до суду з цим позовом, оскільки договір про правову допомогу підписаний у лютому 2017 року в місті Києві, хоча очевидно, що Януковича в Києві в цей час бути не могло. З огляду на це в наступному судовому засіданні очікуються пояснення адвокатів позивача про обставини підписання договору, інакше позов має бути залишений без розгляду як поданий адвокатом, що не має на це повноважень", - додав Громовой.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!