Топ-100 держкомпаній отримали 40 мільярдів прибутку - МЕРТ

Четвер, 20 липня 2017, 15:25

Міністерство економічного розвитку і торгівлі оприлюднило звіт про діяльність 100 найбільших державних підприємств за січень - вересень 2016 року і показало їх 40-мільярдний прибуток.

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Повідомляється, що за 9 місяців 2016 року структура портфеля ТОП-100 державних компаній у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року не змінилася.

Відзначено, що найбільші активи портфеля сконцентровані в нафтогазовому секторі (НАК "Нафтогаз України"), транспорті (ПАТ "Укрзалізниця") та електроенергетиці (ДП НАЕК "Енергоатом").

"Всі сектори портфеля, виключаючи хімічну і вугільну промисловості, продемонстрували позитивну динаміку чистого доходу", - йдеться в повідомленні.

За даними МЕРТ, за 9 місяців 2016 року портфель отримав прибуток в 40 млрд гривень, тоді як відповідний період попереднього року компанії, що входять в портфель ТОП-100 закінчили з прибутком в 2 млрд гривень.

Зростання показника чистого прибутку портфеля ТОП-100 обумовлений зростанням чистого прибутку в нафтогазовому та енергетичному секторах.

Так, в нафтогазовій галузі він становив 25,5 млрд гривень, що майже в 120 разів більше результату аналогічного періоду минулого року.

Істотне зростання фінансових показників зафіксовано серед підприємств транспортної галузі. Зокрема, ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" підвищило свій фінансовий результат майже в 60 разів, а ДП "Міжнародний аеропорт Бориспіль" в 2 рази до 1 млрд гривень у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
504 Gateway Time-out

504 Gateway Time-out


nginx