Мінфін затягує з розробкою стратегії держбанків - Рибалка

Четвер, 13 липня 2017, 12:25

Підготовка стратегії розвитку держбанків відкладається, хоча Мінфін обіцяв винести її на Кабмін ще у травні.

Про це повідомив народний депутат, глава комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Сергій Рибалка.

"Мінфін тільки зараз вирішив взятися за підготовку Стратегії розвитку державних банків, яку обіцяли нам надати до середини травня цього року", - заявив він.

"І тільки в цю п'ятницю планують домовитися з іноземною компанією, яка повинна підготувати цей документ. Отримати його хочуть через 8 тижнів", - заявив Рибалка.

Ще в лютому міністр фінансів Олександр Данилюк казав, що до розробки стратегії держбанків залучать зовнішніх консультантів. У березні в Мінфіні обіцяли її винести на Кабмін в травні.

"За словами представника Мінфіну, які він озвучив під час сьогоднішньої наради в комітеті по ситуації в Приватбанку, можна зробити висновок, що вони навіть не починали підготовку цього вкрай важливого документа", - сказав Рибалка.

Приватбанк зараз вибирає компанію, яка йому напише бізнес-стратегію. Міністерство фінансів підтримало ініціативу наглядової ради Приватбанку, який прийняв рішення про доцільність залучення міжнародно-визнаної фірми до розробки своєї бізнес-стратегії (ринкової стратегії).

Зазначимо, що Міністерство фінансів вже опублікувало ухвалену Кабміном Стратегію управління державними фінансами на 2017-2021 роки на своєму сайті.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!