В Україні продажі уживаних авто зросли у 6 разів

П'ятниця, 9 червня 2017, 16:15

За підсумками перших п'яти місяців частка уживаних легкових автомобілів на первинному ринку України досягла 38 відсотків.

Про це повідомила асоціація Укравтопром.

За цей період їх було зареєстровано 18,2 тис. штук, що в 5,6 рази більше ніж у минулому році.

При цьому, за останній весняний місяць в Україні було поставлено на облік 4 522 легкових автомобіля з пробігом. Порівняно з результатом травня минулого року спостерігається більш ніж 20-кратне зростання.

П'ятірка марок-лідерів в первинних реєстраціях легкового секонд-хенду в травні повністю збігається з підсумковими даними за п'ять місяців цього року.

На першій позиції четвертий місяць поспіль перебуває Renault. У травні було зареєстровано 886 вживаних авто цієї марки, що становить 56% від загального обсягу реєстрацій легкових Renault.

Другий рядок рейтингу також четвертий місяць поспіль займає Volkswagen з результатом 782 шт, а це дві третини від загальної кількості реєстрацій авто цієї марки.

З початку року незмінно на третьому місці Skoda – 573 шт. Процентне співвідношення вживаних та нових Skoda в травні становило 51/49.

Зберігає четверте місце в цьому році марка Opel, вживані автомобілі якої реєструються значно частіше нових, а саме 392 шт, або 94% травневих продажів цього бренду.

Замикає п'ятірку найбільш популярних в Україні іномарок з пробігом – Nissan, в активі якого 247 первинних реєстрацій. В результаті частка вживаних в експлуатації машин Nissan становила 42 відсотки.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада України відклала на два роки, до 1 січня 2020 року, введення екологічних стандартів Євро-6 при ввезенні в Україну та проведення першої державної реєстрації ввезених або виготовлених в Україні нових і старих автотранспортних засобів.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!