В Україні вирішив самоліквідуватися ще один банк

Четвер, 8 червня 2017, 16:45

Український комерційний банк "Фінансовий партнер" заявив про припинення банківської діяльності без закриття юридичного особи.

Про це йдеться в повідомленні банку.

"На позачергових загальних зборах акціонерів ПАТ КБ "Фінансовий партнер" 7 червня 2017 року прийнято рішення про припинення банківської діяльності без закриття юридичного особи у відповідності з Законом України "Про спрощену процедуру реорганізації та капіталізації банків", - йдеться в повідомленні.

В результаті прийнятого рішення, банк повідомляє, що надалі не зможе виконувати проведення операцій держателям банківських платіжних карток MasterCard.

"Пропонуємо Вам здійснити заходи по зняттю/перерахування коштів з карткових рахунків до дати блокування карток MasterCard", - зазначає банк.

Також повідомляється, що датою блокування карток MasterCard буде 3 липня 2017 року. Після цієї дати зняття коштів з карткових рахунків буде можливо в касі банку після закінчення 45 днів у відповідності з умовами укладених договорів та у відповідності з правилами міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide.

Нагадаємо, НБУ запропонував дрібним банкам, які не зможуть докапіталізуватися, самоліквідуватися за спрощеною процедурою.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!