Суд дозволив Нацбанку продати ТРЦ "Республіка"

Понеділок, 22 травня 2017, 11:20

Суд дозволив Національному банку України продати корпоративні права власника на недобудований київський торгово-розважальний центр "Республіка".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

"Господарський суд Києва 18 травня 2017 року задовольнив позов Національного банку до кіпрської компанії "Берлінотто Лімітед" про звернення стягнення на частку корпоративних прав ТОВ "Мегаполісжитлобуд", - повідомляє НБУ.

НБУ в березні 2016 року подав позов до "Берлінотто Лімітед" з проханням звернути стягнення на корпоративні права компанії "Мегаполісжитлобуд" для часткового погашення заборгованості неплатоспроможного банку "Надра".

Раніше "Мегаполісжитлобуд" взяла кредит у банку "Надра", надавши в якості застави за цим кредитом корпоративні права на недобудований проект "Торгово-розважальний центр "Республіка".

Пізніше банк "Надра" передав ці корпоративні права в якості застави Національному банку - під кредит рефінансування.

"Після того, як банк "Надра" став неплатоспроможним і не зміг повернути НБУ борг в розмірі 4,4 млрд. грн, Національний банк почав реалізовувати в судовому порядку свої права", - повідомляє НБУ .

Суд підтвердив законність вимог НБУ і звернув стягнення на корпоративні права "Мегаполісжитлобуд".

Проект будівництва ТРЦ "Республіка" був припинений у 2015 році рішенням власника.

Введення в експлуатацію ТРЦ, будівництво якого розпочато навесні 2012 року на Кільцевій дорозі в Києві, планувався в четвертому кварталі 2014 року.

У ТРЦ "Республіка", який після відкриття може стати найбільшим ТРЦ в Києві і Україні, будуть розташовані 450 магазинів і зона розваг на площі понад 22 тис. кв. м.

Інвесторами проекту були Дмитро Фірташ і Вагіф Алієв.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!