Гірники копальні Абрамовича припинили страйк

П'ятниця, 12 травня 2017, 14:30

Шахтарі копальні ПАТ "Євраз-Суха Балка" припинили страйк і піднялися на поверхню.

Про це повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у ТОВ "Євраз-Україна".

"Всі працівники копальні 12 травня піднялися на поверхню", - констатували в прес-службі підприємства.

При цьому в прес-службі нагадали, що понад дві доби працівники двох шахт залишалися на своїх робочих місцях, вимагаючи підвищення заробітної плати.

"11 травня на копальні були припинені всі види робіт задля безпеки протестувальників. Сьогодні на підприємстві оголошено повний простій. Протягом дня керівники копальні перебували в шахтах. Після переговорів робітники погодилися піднятися на поверхню і в 1:00 виїхали з шахт. Переговори з профспілками і протестувальниками тривають", - зазначили в прес-службі.

Як повідомлялося, в Кривому Розі страйкують шахтарі трьох підприємств - Криворізького залізорудного комбінату, ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг" і рудника ПрАТ "Євраз-Суха Балка", вимагаючи підвищення зарплати.

Зокрема, адміністрація "Євраз Суха Балка" пообіцяла протестуючим з 1 травня підвищити зарплати на 12%, проте гірники погоджуються на не менше 20% і подальше поетапне підвищення на 30% до серпня. Вони продовжують перебувати на глибині 1343 м.

Рудник "Євраз Суха Балка" - одне з провідних підприємств гірничодобувної галузі в Україні. Спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом. До складу рудника входять шахти "Ювілейна" та ім. Фрунзе.

"Євраз-Суха Балка" спеціалізується на видобутку і виробництві товарної залізної руди. Входить в групу Evraz (РФ).

Компанія Palmrose B. V. (Нідерланди), що є 100% "дочкою" групи Evraz (РФ), володіє 99,2521% акцій рудника ПрАТ "Євраз-Суха Балка".

Evraz plc - велика вертикально інтегрована металургійна і гірничодобувна компанія, включає підприємства в Росії, США, Італії, ПАР і Україну.

Найбільші бенефіціари групи - Роман Абрамович, Олександр Абрамов і Олександр Фролов.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"