Аеропорт Бориспіль не може домовитися з Ryanair

П'ятниця, 31 березня 2017, 14:35

Міжнародний аеропорт Бориспіль поки не може задовольнити запити найбільшого європейського лоукостера Ryanair.

Про це на прес-конференції повідомив генеральний директор аеропорту Павло Рябікін, передає LIGA.net.

"Переговори з Ryanair тривають. Але навіть з наданням всіх можливих знижок задовольнити запити авіаперевізника аеропорт поки не в змозі. Для того, щоб задовольнити їх побажання необхідно змінити наказ Мінінфраструктури, який регулює базові тарифи", - зазначив гендиректор "Борисполя".

Рябікін повідомив, що в лютому аеропорт зробив публічну оферту всім авіакомпаніям, і вона визначила умови роботи з авіакомпаніями щодо надання тарифів.

Реклама:

"Вони прив'язані до обсягу перевезених пасажирів і умов стимулювання відкриття нових маршрутів з аеропорту Бориспіль. Ми чітко визначили, які знижки надаються, на який обсяг перевезених пасажирів, і які нові рейси потрапляють під систему стимулювання з точки зору знижок", - розповів Рябікін.

"Зараз аеропорт переукладає договори з авіакомпаніями, переходячи на принцип публічної оферти. Ці публічні умови єдині для всіх перевізників", - пояснив гендиректор аеропорту Бориспіль.

За його словами, аеропорт Бориспіль запропонував Ryanair публічну оферту, а вони - свої умови.

"Якщо ми хочемо виконати їхні умови, ми повинні знизити тарифи для всіх перевізників через зміну наказу Мінінфраструктури", - заявив глава аеропорту.

При цьому Рябікін вважає, що всі спірні питання можна вирішити.

"Імовірність польотів Ryanair дуже висока. Імовірність, що він полетить саме з аеропорту Бориспіль - реальна", - додав він.

Раніше Рябікін повідомляв, що ще не підписав договір про співпрацю з Ryanair.

Нагадаємо, 15 березня один із найбільших європейських лоукостів — компанія Ryanair — оголосила про вихід на український ринок авіаперевезень.

Читайте також: Ryanair в Україні: плани, ціни, і співпраця з Коломойським.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: