У Медведєва знайшли таємну "імперію"

Четвер, 2 березня 2017, 14:40

Відомий російський опозиціонер Олексій Навальний зі своїми соратниками виявив, які багатства приховує від громадськості прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв.

Про це він розповідає у своєму інтернет-блозі.

Заснований Навальним Фонд боротьби з корупцією з'ясував, що глава уряду володіє величезними ділянками землі в елітних районах, розпоряджається яхтами, квартирами в старовинних особняках, агрокомплексами та виноробнями в Росії і за кордоном.

Розслідування показало, що все це майно було придбано на хабарі олігархів і кредити держбанків. Медведєв і його довірені люди створили злочинну схему, засновану на некомерційних фондах.

"Справжнього власника активів майже неможливо відстежити, тому що, будучи записаними на благодійні фонди, вони по суті не належать нікому. Управляють майном Медведєва його друзі, однокурсники та довірені особи", – йдеться в матеріалах слідства.

Серед іншого у Медведєва є розкішна дача в Плесі, а також садиба на Рубльовці загальною площею 3,7 тисячі квадратних метрів і вартістю в 5 млрд рублів. Усі вони записані на різні фонди. З'ясувалося, що садибу одному з фондів пожертвував мільярдер Алішер Усманов.

Ще одна садиба, що належить прем'єр-міністру, знаходиться в селі Мансурово Курської області (там жив дід Медведєва). Площа ділянки – 240 тисяч квадратних метрів: там є два вертолітних майданчика, декоративний ставок, спортивний корт. У цьому ж селі розташований агрокомплекс "Мансурово", записаний на двоюрідного брата голови уряду.

За словами Навального, Медведєв також володіє виноградниками в Анапі і гірською резиденцією "Псехако" вартістю 7 млрд рублів (там є, зокрема, спа-кімната площею 1 тис. кв. м), ще однією садибою на Рубльовці в 20 га, яка раніше належала Управлінню справами президента.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!