Україна і РФ перевезли 43,8 мільйона тонн вантажів залізницею у 2016 році

П'ятниця, 17 березня 2017, 16:47

Обсяг вантажних залізничних перевезень між Україною і Російською Федерацією в 2016 році загалом становив 42,834 мільйона тонн.

Про це повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі ПАТ "Укрзалізниця".

Імпортні перевезення становили 19,616 млн. тонн, експортні – 9,288 млн. тонн. Транзит вантажів з РФ становив 13,54 млн. тонн, до РФ – 390 тис. тонн.

Основними вантажами, що перевозяться між країнами, були кам'яне вугілля, будівельні матеріали, залізна і марганцева руда, добрива, чорні метали, хімікати.

Як повідомлялося, учасники "Штабу блокади торгівлі з окупантами" висунули уряду ультиматум до 2 квітня укласти договори про постачання вугілля з інших країн, крім РФ, інакше обіцяють перейти до активної фази блокади на всіх залізничних переходах поблизу східної межі України.

Крім того, РНБО в середу, 15 березня, прийняла рішення про тимчасове повне припинення вантажних перевезень з непідконтрольними територіями на Донбасі. Рішення не стосується гуманітарних вантажів і перетину лінії розмежування людьми.

Читайте також: Наслідки блокади: хто зазнає найбільших втрат

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Реклама:
powered by lun.ua