Стало відомо, в яких банках зберігають свої кошти чиновники

П'ятниця, 17 березня 2017, 09:35

Найбільша кількість українських чиновників зберігає свої кошти у державному Приватбанку.

Про це пише Bihus.info.

Як зазначається, лідером довіри, як серед політиків, так і серед звичайних громадян, залишається Приватбанк - в ньому зберігається 818,5 мільйонів задекларованих гривень.

Міжнародний інвестиційний банк посів друге місце, але переважно за рахунок коштів його власника. Більше 90% з 671-го мільйона, які чиновники-декларанти вклали у МІБ, - це гроші президента України Петра Порошенка.

На третьому місці за популярністю серед високопосадовців опинився "Ощадбанк".

"Незважаючи на ситуацію в країні, 8-му сходинку займає російський Сбєрбанк, де українські чиновники зберігають близько 230-ти мільйонів гривень в еквіваленті. Одразу за ним – Перший український міжнародний банк з корпорації олігарха Ріната Ахмєтова", - пише видання.

 

Аналіз проведено на повному масиві електронних декларацій по 31 грудня 2016 року включно.

Суми, наведені у гривні, можуть бути гривневим еквівалентом інших валют, перерахованих за курсом НБУ станом на 31 грудня 2016 року.

Як раніше повідомляла ЕП, згідно з рішенням РНБО, яке президент ввів в дію своїм указом, від 16-го березня на один рік вводяться санкції проти п'яти працюючих в Україні структур російських держбанків: Сбєрбанку, ВТБ, "БМ Банку", Промінвестбанку і VS Bank.

Їм заборонили виводити капітал за межі України на користь пов'язаних осіб.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!