Ми можемо направити на дороги 35 мільярдів гривень – Гройсман

Четвер, 16 березня 2017, 11:53

На ремонт доріг у цьому році Україна може направити приблизно 35 мільярдів гривень.

Про це на засіданні Уряду заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.  

"Ми направили 1,5 мільярда гривень додаткових на українські дороги. Звертаю увагу міністра на належну організацію робіт по розваленим дорогам країни. 95% відсотків доріг розвалені, не треба мені пояснювати, що немає грошей. Гроші є", - заявив він.

За словами Гройсмана, в минулому році грошей було вдвічі менше.

"Ми маємо зараз 14 мільярдів, маємо від перевиконання (на митниці, - ЕП) ще 6 мільярдів і ми маємо репрофайлінг до 15 мільярдів. Порядком 35 мільярдів ми можемо мобілізувати протягом року", - зазначив прем’єр.

Він також відмітив, що для старту початку робіт, цих коштів на сьогоднішній день вистачає.

"Організуйте роботу належним чином, виходьте на дороги і подивіться що там відбувається, щоб там всі служби по всій країні почали працювати над цим питанням. За декілька років ми навряд зможемо вирішити всі проблеми, але в середньостроковій перспективі ми це зробимо", - додав він.

Як відомо Кабінет міністрів пропонує спрямувати кошти, які можуть вивільнитися від реструктуризації облігацій внутрішньої державної позики, що проводиться Національним банком і Міністерством фінансів, на будівництво доріг.  

Йдеться про суму 15 млрд гривень.

Орієнтовно загальна сума з урахуванням ресурсу від репрофайлінгу сягне близько 35 млрд грн.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Реклама:
powered by lun.ua