ЄБРР запускає в Україні програму підтримки кліматично-дружніх бізнесів

Вівторок, 14 березня 2017, 15:02

Європейський банк реконструкції та розвитку запускає в Україні інноваційні ваучери - інструмент фінансової підтримки для проектів зі зменшення впливу на клімат, що реалізуються українськими компаніями.

Про це йдеться у прес-релізі ЄБРР, переданому ЕП.

"Протягом 2017-2018 років в рамках інноваційних ваучерів українські компанії отримають безповоротне фінансування на 1 млн євро", - йдеться у прес-релізі.

Як наголошується, кошти будуть надаватись на конкурсній основі та на умовах співфінансування.

"Очікується, що в рамках інноваційних ваучерів буде профінансовано близько 50 проектів із середньою сумою фінансування з боку ЄБРР у 20 тисяч євро", - заявили у ЄБРР.

Інноваційні ваучери ЄБРР в Україні втілюватиме ГО Greencubator.

За словами голови Greencubator Романа Зінченка, кліматичні інновації насамперед необхідні в агросекторі, металургії та комунальному господарстві.

Інноваційні ваучери – інструмент фінансової підтримки українських кліматично-дружніх бізнесів.

Завдяки цьому інструменту українські компанії можуть отримати безповоротне фінансування для своїх інноваційних проектів, спрямованих на впровадження або розробку кліматичних технологій задля скорочення викидів парникових газів та зменшення впливу на клімат.

Економічна правда

   

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Реклама:
powered by lun.ua