Апеляційний суд став на сторону НКРЕ: "Роттердам+" працює далі

Вівторок, 28 лютого 2017, 12:11

Київський апеляційний адміністративний суд залишив у силі рішення окружного адміністративного суду, який відмовив у задоволені позову щодо скасування постанови НКРЕ, якою була введена так звана формула "Роттердам+".

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив позивач Андрій Герус.

"Судді Федотов Ігор, Оксененко Олег, Ісаєнко Юлія всі клопотання відхили. Всі виклики свідків у справі відхилили. За 30 хвилин розібралися і вирішили залишити рішення першої інстанції у силі. "Роттердам+" працює далі", - написав Герус.

"Суддя Федотов (головуючий) подався на конкурс на посаду судді нового Верховного суду України. Живемо і далі у паралельній реальності, де "ціна вугілля закладена у ціну е/е не впливає на тарифи кінцевим споживачам", - додав він.

Герус також наголосив, що буде подача касації.

Раніше Герус програв суд щодо скасування так званої формули "Роттердам+" у Київському окружному адміністративному суді.

Як відомо, у березні Національна комісія з регулювання енергетики і комунальних послуг затвердила нову методику визначення оптової ринкової ціни на електроенергію. Це ціна, за якою ТЕС продають електроенергію в ринок. У ній, зокрема, враховується ціна на вугілля.

Відповідно до нової методики, вартість вугілля у виробництві вугільно-теплової генерації рахується за формулою "вартість вугілля у порту Роттердам плюс вартість його доставки в Україну".

Читатйте також: Заплати Ахметову і друзям президента, або Формула з доходом на 24 мільярди

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!