Українець-засновник GitLab потрапив до топ-30 кращих IT-підприємців

Середа, 4 січня 2017, 16:34

29-річний харків'янин Дмитро Запорожець, співзасновник стартапу GitLab, потрапив в знаменитий список Forbes 30 Under 30 в категорії Enterprise Tech.

Про це пише Ain.ua.

З ним в одному списку - засновники, менеджери, інженери, дослідники з таких компаній, як Slack, Linledin, IBM, Dropbox, SpaceX.

Видання складає список 30 Under 30 щороку, в нього входять провідні молоді інноватори і лідери у віці до 30 років.

Лідерів вибирали в 20 категоріях (наприклад, "Мистецтво", "Наука", "Освіта", "Маркетинг і реклама" і т.д.) по 30 осіб у кожній.

Цього року конкуренція була жорсткою: на 600 місць претендувало близько 15 тисяч номінантів, це майже 4% поріг входу, потрапити в список було важче, ніж вступити в Стенфорд або Гарвард.

GitLab - це opensource-рішення для хостингу Git-репозиторіїв, багато в чому схоже на GitHub, але орієнтоване насамперед на бізнес.

Дмитро Запорожець - співзасновник і CTO стартапу. У минулому році команда GitLab брала участь в зимовій програмі легендарного інкубатора Y Combinator (сервіс був прибутковим ще до акселерації і прийшов в інкубатор за досвідом).

У минулому і позаминулому роках стартап піднімав кілька мільйонних раундів, останній - 20 млн доларів - у вересні 2016 року. Загальний обсяг інвестицій - 25,6 млн доларів.

C березня 2015 року команда GitLab зросла з 9 до 140 співробітників. Клієнтами GitLab є понад 100 тисяч компаній і організацій, включаючи NASA, CERN, Alibaba, SpaceX, O'Reilly, IBM, Expedia.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua