S&P знизило рейтинг Приватбанку до дефолтного

Середа, 11 січня 2017, 14:11

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's знизило рейтинг Приватбанку до рівня "SD" (вибірковий дефолт) з "R" (під наглядом регулюючого органу).

Про це повідомляється в прес-релізі агентства, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з документом, рейтингова дія обумовлена тим, що Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, який в грудні 2016 року ввів тимчасову адміністрацію в банк, провів конвертацію трьох випусків єврооблігацій Приватбанку в капітал.

"Відповідно до критеріїв агентства, ми розглядаємо конвертацію боргу в капітал як вибірковий дефолт за зобов'язаннями банку, так як, наскільки ми розуміємо, власники облігацій не отримають виплат в рамках даної операції. Ми оцінюємо цю ситуацію як вибіркову, а не загальний дефолт, оскільки щодо інших зобов'язань Приватбанку в даний час не був оголошений дефолт", - зазначено в прес-релізі.

У той же час в документі вказується, що S&P планує переглянути рейтинг Приватбанку після того як отримає достатньо відомостей для оцінки його кредитоспроможності після проведення урядом докапіталізації фінустанови.

Як відомо, агентство Fitch знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента в іноземній валюті Приватбанку з "ССС" до "RD" (обмежений дефолт).

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua