Гройсман запросив султана з ОАЕ взяти участь в приватизації

П'ятниця, 14 жовтня 2016, 15:55

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 13 жовтня провів зустріч з Султаном Ахмед бін Салім, Головою ради директорів та Головним виконавчим директором групи компаній DP World (Об'єднані Арабські Емірати).

Про це повідомляє прес-служба Урядового портала.

Сторони обговорили можливості та потенційні сфери залучення інвестицій з ОАЕ в проекти в Україні.

Прем’єр-міністр привітав намір представників Об'єднаних Арабських Еміратів розпочати інвестиційну діяльність в Україні. Він наголосив, що створення якісного бізнес-клімату та забезпечення успіху інвесторів є одним з пріоритетів Уряду.

Наступного тижня Уряд започатковує роботу спеціального Офісу супроводження інвестицій, повідомив Прем’єр-міністр. Його менеджмент буде опікуватися супроводженням усіх проектів, що будуть реалізовуватися в Україні, а також їх подальшим моніторингом, щоб перешкоджати виникненню будь-яких проблем ведення бізнесу.

Прем’єр наголосив, що Україна має серйозні можливості до розвитку. Серед потенційних сфер для інвестування: енергетика, аграрний сектор, інфраструктура, ІТ-галузь, фармацевтика.

"Ми зацікавлені у розвитку інфраструктури, логістичних можливостей, портової інфраструктури і готові усіляко сприяти і супроводжувати ті проекти, які будуть для вас цікавими в Україні", - наголосив він.

Володимир Гройсман також запросив представників Об'єднаних Арабських Еміратів взяти участь у приватизації державних підприємств, що розпочинається в Україні.

Султан Ахмед бін Салім відзначив, що є багато можливостей для співробітництва в Україні.

Він повідомив, що під час зустрічі із Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном було підписано лист про наміри, відповідно до якого домовлено про співпрацю компанії P&O Maritime з Одеським морським портом. Також було підписано Меморандум про співпрацю із DP World, зокрема щодо розвитку портової галузі України.

"Ми дуже зацікавлені у тому, щоби працювати в Україні", - зазначив керівник групи компаній DPWorld.

Султан Ахмед бін Салім висловив зацікавлення у створенні спеціальних економічних зон в Україні. Він також висловив готовність поділитися досвідом роботи митної служби Об'єднаних Арабських Еміратів.

У свою чергу Прем’єр-міністр відзначив важливість та корисність прикладу Об'єднаних Арабських Еміратів для України зокрема у контексті реформи української митниці та створення індустріальних парків.

"Я переконаний у тому, що ми нашу двосторонню співпрацю будемо поглиблювати заради нашого спільного успіху", - зазначив він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!