Прокопів залишиться президентом "Укртрансгазу"

Четвер, 13 жовтня 2016, 20:58

Президент ПАТ "Укртрансгазу"  Ігор Прокопів залишиться на своїй посаді в компанії.

Про це ЕП повідомив співрозмовник в НАК "Нафтогаз України".

За його словами, декілька тижнів тому відбулася зустріч представників уряду і керівників держпідприємств нафтогазового сектору з міжнародними донорами.

На зустрічі віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон заявив, що вводиться мораторій на будь-які кадрові зміни в топ-менеджменті профільних держкомпаній, зазначає співбесідник.  

Як відомо, раніше в інтерв'ю "Економічній правді" глава НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявив, що після повернення ПАТ "Укртрансгаз" під контроль НАК "Нафтогаз України" його президенту Ігорю Прокопіву доведеться написати заяву на звільнення.

Нагадаємо, 7 вересня Міністерство економічного розвитку вивело з-під контролю НАК "Нафтогаз України" здійснення закупівель ПАТ "Укртрансгаз", не повідомивши керівництво НАК "Нафтогаз України".

За інформацією прес-служби НАК, така зміна статуту поставила під загрозу укладення "Нафтогазом" кредитної угоди з залученням Світового банку (СБ) на суму 500 млн дол і є порушенням умов за кредитною угодою з ЄБРР і потенційним дефолтом по заборгованості, гарантованої державою.

Дії МЕРТ вже викликали занепокоєння Європейського банку реконструкції та розвитку.

У "Нафтогазі" заявили, що такі дії ставлять під загрозу виконання Плану реформи корпоративного управління "Нафтогазу".

19 вересня на засіданні погоджувальної ради міністр економіки Степан Кубів заявив, що рішення щодо зміни статуту "Нафтогазу" призупинене.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!