Суд заблокував роботу мережі ресторанів McFoxy

Четвер, 13 жовтня 2016, 20:34

Державна податкова інспекція в Печерському районі Києва на підставі рішення Печерського районного суду заблокувала роботу ТОВ "Макфоксі" (Київ), що управляє мережею ресторанів швидкого харчування McFoxy.

Про це в телефонній розмові заявив комерційний директор мережі McFoxy Олександр Садовничий, пише "Інтерфакс-Україна".

"Вони отримали дозвіл у суді й на його підставі заблокували рахунки", – сказав він.

Садовничий уточнив, що столична прокуратура відкрила щодо компанії кримінальне провадження, яке і стало основою для блокування рахунків за рішенням суду.

Рахунки ТОВ "Макфоксі" були заблоковані у вівторок, 11 жовтня, уточнив він.

Комерційний директор McFoxy вважає рішення суду, дії податкової інспекції та прокуратури незаконними й заявив, що в понеділок, 17 жовтня, він і приблизно 100 інших працівників компанії зберуться на безстрокову цілодобову акцію протесту.

Згідно з рішенням Печерського райсуду Києва ТОВ "Макфоксі" звинувачується в ухиленні від сплати податків.

"Посадові особи ТОВ "Макфоксі" в період 2015 року, шляхом незаконного відображення в податковій звітності фінансово-господарських взаємовідносин із ТОВ "Скайсіті-груп", ТОВ "Укр-пром-торг", ПП "КП "Укрсіч", ПП "Фервест", ТОВ "Мері-ленд", ухилилися від сплати податку на додану вартість (ПДВ) на загальну суму 651,144 тис. грн, що є значним розміром", – наголошується в рішенні суду.

На підставі цього рішення слідчого Державної податкової інспекції Печерського району терміном на 30 днів було надано дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, у яких є відомості про фінансово-господарські взаємовідносини ТОВ "Макфоксі" з ТОВ "Скайсіті-груп", ТОВ "Укр-пром-торг", ПП "КП "Укрсіч", ПП "Фервест", ТОВ "Мері-ленд", і їх вилучення.

ТОВ "Максфоксі" працює на ринку України з 2009 року й станом на жовтень 2016 року керує мережею з 10 ресторанів швидкого харчування McFoxy в шести містах України – Києві, Запоріжжі, Сумах, Хмельницькому, Кропивницького та Дніпрі.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, станом на 13 жовтня 2016 року єдиним учасником і бенефіціаром ТОВ "Макфоксі" виступає Олексій Котковський. Статутний капітал підприємства становить 100 тис. грн.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!