Менеджмент "Фідобанку" підозрюється в привласненні 1,9 мільярда гривень

Понеділок, 26 вересня 2016, 19:02

Головне слідче управління Національної поліції здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом розтрати коштів ПУАТ "Фідобанк", вчиненої службовими особами цього банку в особливо великих розмірах.

Про це йдеться в ухвалі Печерського районного суда Києва.

"Згідно з матеріалами провадження вбачається, що в період 2014 року службові особи "Фідобанку", зловживаючи службовим становищем, шляхом видачі завідомо невигідних кредитів, пов'язаним підприємствам, а також підприємствам, які мають ознаки фіктивності, зокрема: ТОВ "ФК "Авераж", ТОВ "Грифон Капітал", ТОВ "ФК "Глобал Фінанс", ТОВ "ФК "Вендор", ТОВ "ФК "Авіста", ТОВ "Скай Кепітал" привласнили кошти цього банку в сумі 1,9 млрд гривень", - йдеться  в ухвалі.

Суд надав слідчому тимчасовий доступ з можливістю вилучення до реєстраційної справи, усіх статутних та реєстраційних документів ТОВ "ФК "Авераж".

Як відомо, Національний банк 18 липня 2016 року за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації ПУАТ "Фідобанк".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!