Аеропорт "Бориспіль" не змінюватиме назву

Середа, 14 вересня 2016, 09:26

Міністерство інфраструктури України не буде привласнювати Міжнародному аеропорту Бориспіль імені Івана Мазепи, оскільки проти такої ініціативи виступив трудовий колектив підприємства.

Це випливає з відповіді міністерства на запит видання "Тиждень".

У міністерстві пояснили, що за законом аеропорт може отримати ім'я відомої людини.

"Порядок присвоєння імені фізичної особи юридичним особам, що діють на основі державної власності, регулюються законом "Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій". Відповідно до пункту 5 статті 3 цього закону, ініціатива розширення назви ДП Міжнародний аеропорт "Бориспіль" має пройти широке громадське обговорення і бути схвалене трудовим колективом підприємства", - відзначили в Мінінфраструктури.

Однак, як зазначається у відповіді міністерства, професійна спілка держпідприємства не підтримала ініціативу зміни назви. Тому, незважаючи на результати голосування, назва аеропорту "Бориспіль" залишиться незмінною.

Нагадаємо, з 29 червня по 15 липня на сайті Мінінфраструктури проходило голосування про присвоєння Міжнародному аеропорту "Бориспіль" імені видатної особистості.

Серед варіантів були імена Ігоря Сікорського, Казимира Малевича, Олега Антонова, Павла Чубинського або Івана Мазепи.

Також був передбачений відповідь "залишити без змін". У підсумку найбільше голосів отримав варіант імені Івана Мазепи.

 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"