Ложкін розповів, скільки мільярдів планує "привести" в Україну

Неділя, 11 вересня 2016, 12:51

У 2017 році Національна інвестрада на чолі з екс-главою АП Борисом Ложкіним планує залучити 3-5 млрд доларів інвестицій.

Про це заявив глава Націнвестради Борис Ложкін на своїй сторінці у Facebook. 

"Значний обсяг іноземного капіталу забезпечить необхідне нам багаторічна збільшення ВВП в 6,5-9% на рік. Але є проблема. Україна зараз не може запропонувати готові інвестиційні проекти, в які можна було б вкласти, наприклад, $ 5-10 млрд", - заявив Ложкін.

"Я розраховую, що вже в наступному році Національній інвестраді вдасться реалізувати кілька серйозних інституційних ініціатив, а також залучити $3-5 млрд. Потенціал і можливості для хорошого старту у нас є", - запевник екс-глава АП.

Ложкін також навів прикла "деяких північноафриканських країн", де існує практика "підписання прямих договорів між владою та великими інвесторами".

"Вони полягають на рівні прем'єра чи президента - з конкретним інвестором і за певним проектом. Фактично таким чином держава підписує юридичну гарантію для цієї інвестиції в країні. Такий індивідуальний підхід держави до інвесторів і в Україні міг би серйозно змінити їхнє ставлення до нашої країни", - зазначив Ложкін.

Як відомо, президент Петро Порошенко 29 серпня оголосив про відставку Бориса Ложкіна з посади голови АП і призначення на його місце Ігоря Райніна.

Ложкін зазначив, що на новій посаді - секретаря Національної інвестиційної ради - сподівається досягти успіху. За його словами, вже існує попередня згода американського мільярдера Джорджа Сороса брати участь у роботі інвестради.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!