У Києві викрито конвертцентр на 240 мільйонів

Четвер, 25 серпня 2016, 16:00

Генеральною прокуратурою України спільно з Державною фіскальною службою у Київській області викрито конвертаційну схему на загальну суму понад 240 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Як зазначається, досудовим розслідуванням встановлено, що міжрегіональний конвертаційний центр, створений групою осіб, в період з 2015 року та по теперішній час надавав послуги підприємствам реального сектору економіки приватної та державної форм власності м. Києва, Київської, Луганської та Донецької областей України з формування незаконного податкового кредиту та незаконного переведення безготівкових коштів у готівку на загальну суму понад 240 млн грн.

22 серпня за місцями розташування офісних приміщень, місцями реєстрації і фактичного проживання організаторів та учасників конвертаційного центру було проведено 8 обшуків.

джерело: ГПУ

За результатами проведених слідчих дій вилучено грошові кошти загальною сумою 300 тис грн, 12 печаток підконтрольних транзитно-конвертаційних підприємств, комп’ютерну техніку, бухгалтерську документацію, накладено арешти на 40 розрахункових рахунків 11 транзитно-конвертаційних підприємств відкритих у 9 банківських установах.

На даний час проводяться слідчі (розшукові) дії у відношенні учасників конвертаційного центру з метою притягнення їх до кримінальної відповідальності та забезпечення відшкодування завданих державі збитків.

джерело: ГПУ

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!