Данилюк обіцяє системні звільнення в ДФС

Субота, 9 липня 2016, 18:45

Міністр фінансів Олександр Данилюк планує оновити склад Державної фіскальної служби.

Про це міністр заявив у коментарі "Економічній правді".

"Вчорашнє затримання співробітника ДФС на хабарі у 125 тисяч гривень можна сприйняти, як позитивну новину. Проте, це лише крапля в морі", - сказав Данилюк.

"Подібних людей, які відповідальні за хабарі, зловживання, нещодавнє абсурдне замороження відшкодування ПДВ, недоотримання доходів в бюджет через корупцію, тиск на бізнес, їх тисячі. Система прогнила наскрізь", - заявив міністр.

На його думку, замість того, щоб по краплині боротись з поодинокими випадками корупції, треба повністю очистити ДФС.

"В рамках реформи податкової ми, проведемо системні звільнення, скоротимо персонал. Замість тих, кого сьогодні ловлять на хабарах, ми наберемо за відкритим конкурсом молодих, мотивованих та чесних професіоналів", - зазначив Данилюк.

"Ми запровадимо нові електронні системи для збільшення прозорості та посилимо контроль над персоналом. Ті хто ще сподівається, що зможе надалі "працювати" по старому, дуже помиляється", - підсумував він.

Як повідомлялося, у п’ятницю було затримано керівника відділу центрального апарату ДФС, яка вимагала від працівника регіонального підрозділу Державної фіскальної служби 10 тисяч доларів хабара за непритягнення останнього до відповідальності за результатами службового розслідування.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!