МОЗ почало міжнародні закупівлі ліків на рік

Четвер, 7 липня 2016, 13:32

Міністерство охорони здоров'я розпочало процес закупівлі ліків за державними програмами через міжнародні спеціалізовані організації на 2016 рік.

Про це на брифінгу заявив в.о. міністра охорони здоров'я Віктор Шафранський, передає "Укрінформ".

"Уряд підтверджує свою відданість продовженню закупівель через міжнародні спеціалізовані організації. Міністерство охорони здоров'я сьогодні, на сім місяців раніше ніж це було у 2015 році, розпочинає закупівлі через міжнародні організації 2016 року", - сказав Шафранський.

Він поінформував, що станом на сьогодні міжнародні організації поставили 48% лікарських препаратів від загальної кількості, яка мала бути поставлена за закупівлями 2015 року.

Реклама:

Шафранський зазначив, що у МОЗ усвідомлюють, що у процесі закупівель виникали певні питання, які потребували узгодження і консультування, але загалом, за його словами, співпраця була конструктивною.

В.о. міністра зазначив, що міністерство проситиме міжнародні організації пришвидшити наскільки це можливо постачання ліків, щоб завершити закупівлі 2015 року.

За словами Шафранського, Міністерство охорони здоров'я наразі вже опрацювало і затвердило всі номенклатури до закупівель 2016 року, перелік ліків та вироби медичного призначення, які мають закуповуватися через міжнародні організації, а до 10 липня буде завершено збір заявок на ліки з регіонів.

"Я дуже очікую, що міжнародні організації оперативно розглянуть наші пропозиції до контрактів закупівель у 2016 році. Ми готові до зустрічі з ними, щоб якнайшвидше завершити всі формальності і розпочати закупівлі 2016 року", - наголосив урядовець.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: