Український стартап розробляє аналог Booking.com для лікування

Понеділок, 4 липня 2016, 10:57

Команда Bookimed працює над сервісом, який працює подібно Booking.com, але для пацієнтів: дозволяє користувачам бронювати медичні клініки за діагнозом, бюджетам і віддає перевагу країнам.

Про це пише AIN.UA.

Як повідомляється, історія проекту починалася в лютому 2014 року, його засновники - Євген Козлов та Євген Хотянов.

Причини, які спонукали замислитись про таку ідею: великий набір проблем пацієнтів-мандрівників, велика різниця в рівні медицини в багатьох країнах і щорічне здешевлення авіаквитків.

Також, за випадковим збігом, Козлов проходив медичний чек-ап в Ізраїлі. Плюс, у команди була експертиза по маркетинговій роботі з медичним туризмом в цій країні. Команда також надихалася книгами засновника Zappos Тоні Шия про ідеальний сервіс і корпоративну культуру.

Проект запускали на власні кошти, пише видання.

Стартап багато разів вів переговори з інвесторами, але угоди не укладали.

"Клієнт - кращий інвестор, попроси передоплату. Ми розробили платні пакети для клінік, які нас добре підгодовували на старті", - говорить CEO.

Стартап працює по моделі Cost Per Acquisition - це поширена модель серед більшості міжнародних клінік, які мають сервіс для прийому іноземних пацієнтів (internatioan department).

Як зазначаэться, пацієнти грошей не платять. З часу заснування стартап отримав 28 489 звернень, в місяць на Bookimed, за даними компанії, консультується близько 3 000 пацієнтів, а до кінця року команда очікує, що це число зросте вдвічі.

Основні конкуренти сервісу - німецький Medigo, який отримав стартове фінансування від українського фонду TA Venture, Whatclinic, який працює ще з 2006 року, крім того, в 2015 році Doc.ua також запустив розділ лікування за кордоном.

Кожен проект передбачає різні завдання: запис до лікаря, запис в клініку, підбір клініки.

Bookimed намагається відрізнятися від інших тим, що пропонує підтримку пацієнта на всіх етапах запису.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!