Суд відмовив "Газпрому" щодо скасування штрафу АМКУ

Середа, 13 липня 2016, 12:18

Вищий господарський суд України відхилив апеляційну скаргу російського "Газпрому" про визнання недійсними рішень судів нижчих інстанцій залишити без розгляду позовну заяву про оскарження рішення АМКУ щодо накладення штрафу на російську компанію в розмірі 85,966 млрд грн.

Відповідне рішення суд ухвалив на засіданні в середу, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ухвалу господарського суду від 13 квітня 2016 року та постанову Київського апеляційного суду від 18 травня 2016 року в цій справі залишити без змін, а касаційну скаргу ПАТ "Газпром" - без задоволення", - сказав представник суду.

Як повідомлялося, АМКУ 22 січня 2016 року наклала на "Газпром" штраф за зловживанням монопольним становищем у транзиті газу через Україну на 85,966 млрд грн.

У "Газпромі" заявили, що у АМКУ відсутні повноваження в питанні регулювання транзиту через Україну, але в останній можливий для подачі позову день - 12 квітня - зареєстрували позов до Господарського суду Києва про визнання недійсним цього рішення АМКУ.

Госпсуд Києва постановою від 13 квітня цього року у справі №910/6797/16 повернув без розгляду позовну заяву "Газпрому" про оскарження штрафу АМКУ.

Підставою для повернення стало неналежне оформлення позовної заяви, а саме - ненадання доказів повноважень особи, яка підписала позов.

Київський апеляційний господарський суд відхилив скаргу "Газпрому", який просив визнати недійсним рішення Госпсуду Києва, що залишив без розгляду позовну заяву російської компанії про оскарження рішення АМКУ про накладання штрафу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!