Ізраїльські правозахисники подали до Facebook позов на мільярд доларів

Вівторок, 12 липня 2016, 09:12

Ізраїльська правозахисна група Shurat Hadin подала до соцмережі Facebook позов на суму в 1 млрд доларів від імені родичів жертв нападів палестинців.

Про це пише "Російська служба ВВС".

Як стверджується в позові, поданому до американського суду, керівництво соцмережі "свідомо надавало матеріальну підтримку і ресурси ХАМАС, полегшуючи можливості цього терористичного угруповання з рекрутування нових членів, планування та реалізації атак і наведення страху на її ворогів".

Правозахисники відзначають, що заклики палестинців в соціальних мережах викликали хвилю нападів в жовтні минулого року, в результаті яких загинули 35 ізраїльтян.

Позивачі стверджують, що Facebook порушує антитерористичне законодавство США, яке забороняє американським компаніям надавати будь-яку матеріальну підтримку і послуги угрупованням, визнаним терористичними.

Всі жертви атак, перераховані в позові, мали громадянство США. Представники ХАМАС назвали позов ізраїльської сторони спробою шантажу Facebook.

За словами представника угрупування Самі Абу Зухрі, деякі ізраїльські політики і військовослужбовці "висловлювали гордість з приводу вбивства палестинців" в Facebook і інших соціальних мережах.

Представники Facebook не коментують поданий до компанії позов.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!