Словацька Nafta купила 50% в Ужгородській газовій площі за 1,5 мільйона євро

Понеділок, 11 липня 2016, 15:55

Словацька нафтогазова компанія Nafta придбала у американської компанія Cub Energy Inc. з активами в Україні за 1,5 млн євро 50% в Ужгородській газової площі.

Про це йдеться в повідомленні Cub Energy, передає "Інтерфакс-Україна".

Як повідомляється, покупцем в угоді виступає 100% дочка словацької Nafta - Nafta International B.V. (Нідерланди), яка набуває 50% в CNG Holdings Netherlands B.V., якій належить 100% в ТОВ "Сі-Ен-Джі" (Ужгородський район, с. Вовкове) - власника спеціального дозволу на промислову розробку Ужгородської газової площі.

"Ми сподіваємося, що цей проект буде першим кроком у створенні портфеля проектів Nafta в Україні", - наводяться в повідомленні слова генерального директора словацької компанії Мартіна Бартошовича.

Згідно з держреєстром, дозвіл було видано в березні цього року підконтрольній Cub Energy компанії "Тісагаз" строком на 20 років - до 11 березня 2036 року, а в червні його власником стала новостворена "Сі-Ен-Джі".

Площа родовища - 301,4 кв. км. До цього "Тісагаз" мала 15 річний спецдозвіл на проведення пошукових і розвідувальних робіт на цій площі.

Cub Energy вказує, що в рамках підписаної угоди Nafta також профінансує 3D-сейсміку 100 кв. км протягом 20 місяців після закриття угоди і буріння протягом чотирьох років трьох свердловин з виділенням до 0,2 млн євро на додаткові супутні витрати для кожної свердловини.

Як повідомлялося, Cub Energy зі штаб-квартирою в Х'юстоні (Техас) і офісом в Києві відносить себе до числа п'яти найбільших приватних нафтогазових операторів України.

Найбільшим акціонером Cub Energy є бізнесмен Афендіков.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!