Фонд Franklin Templeton очікує зростання світових цін на нафту

Вівторок, 21 червня 2016, 09:50

Глобальна інвестиційна компанія Franklin Templeton Investments вкладає кошти в акції незалежних компаній з розвідки і видобутку нафти, чекаючи, що світові ціни на нафту продовжать зростання.

Про це заявив віце-президент компанії Фрідріх Фромм, передає "Прайм".

"Ціна в 50 доларів за барель недостатньо висока, щоб стимулювати зростання пропозиції на ринку, необхідне для задоволення майбутнього попиту на нафту. Нам потрібні більш високі ціни. У більш довгостроковій перспективі нам необхідно як мінімум 65 доларів за барель", - розповів Фромм в інтерв'ю агентству Блумберг Фромм.

За словами віце-президента Franklin Templeton, від відновлення цін виграють незалежні компанії, включаючи американських виробників сланцю, які особливо постраждали під час кризи.

Фонд очікує, що в довгостроковій перспективі вартість нафти досягне і 85 доларів за барель. "Ціни на нафту можуть врешті-решт встановитися в діапазоні 65-85 доларів за барель", - додав Фромм.

Фонд Franklin Templeton Investments є одним з найбільших акціонерів компаній сировинного сектора, включаючи BP Plc, Total SA, Glencore Plc і Chevron Corp. через десятки інших фондів. Під його управлінням знаходяться активи на 740 млрд доларів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!