Фонд Сороса виділив грант на всеукраїнський проект від BrainBasket

П'ятниця, 6 травня 2016, 11:34

З ініціативи Джорджа Сороса міжнародний фонд "Відродження" підтримав всеукраїнський освітній проект Technology Nation, заснований BrainBasket в березні 2016 року.

Про це пише AIN.

Як пише видання, озвучити точну суму гранту в фонді відмовилися.

"Деталі фінансування проекту фондом ми не озвучуємо", - сказав директор фонду BrainBasket Володимир Люлька.

За його словами, сума тримається в секреті через відповідну домовленість з фондом "Відродження".

На сайті організаціі також поки не вказані подробиці гранту.

Отримані кошти, в BrainBasket в першу чергу планують направити на доукомплектування 25 навчальних хабів в найбільших містах країни.

"Фінансування ми плануємо направити на переобладнання бібліотек під навчальні класи: обладнання хабів комп'ютерною технікою - комп'ютерами, Інтернетом, дошками, проекторами. Крім цього, грант дозволить відкрити більше хабів, і в кожному з них з'явиться можливість вести кілька навчальних груп одночасно", - розповів Люлька.

Крім того, фінансування буде спрямовано на створення зарплатного фонду для менторів та на фінансовий бонус Ментор за успішний випуск навчальної групи.

Така додаткова мотивація для менторів, які до цього часу працювали безкоштовно як волонтери, повинна прискорити процес навчання в Technology Nation.

Також в рамках проекту планують доопрацювати навчальну програму і ввести блок під назвою "моделювання даних".

"Випускники таких курсів зможуть працювати на нині актуальному і стрімко зростаючому напрямку в Україні big data як в державних, так і приватних структурах", - повідомили в BrainBasket.

Нагадаємо, програма з безкоштовного вивчення основ програмування Technology Nation передбачає безкоштовне навчання основам найбільш популярних мов програмування на основі курсів від Стенфорда, Гарварду і MIT. За рік в рамках програми планують навчити 10 000 чоловік.

"В основному, це світчери - люди у віці від 25 до 35 років з вищою освітою, які не мають досвіду в IT і які хочуть перепрофілюватися в IT. Також в кожній групі є квота на одну людину для соціально незахищених верств населення - в першу чергу, учасників і ветеранів АТО", - зазначає директор фонду BrainBasket.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"