Банк "Михайлівський" ввів обмеження на зняття готівки з карток

Понеділок, 23 травня 2016, 13:38

Банк "Михайлівський" встановив обмеження на зняття готівки з банківської картки.

Про це повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в колл-центрі банку в понеділок.

За повідомленням, обмеження на банківську картку Visa встановлено у розмірі 5 тис. грн на добу, MasterCard - 1 тис. грн на добу.

Як пояснив оператор колл-центру, обмеження введені у зв'язку з установкою нового програмного забезпечення. При цьому термін закінчення дії обмежень поки не відомий.

Агентству поки не вдалося отримати коментарі прес-служби фінустанови.

НБУ від коментарів також утримався.

Як повідомлялося, 19 травня глава правління банку "Михайлівський" Ігор Дорошенко покинув свою посаду. в. о. з 20 травня призначений його заступник Денис Панфілов.

Згідно з повідомленням Платинум Банку (Київ) в понеділок, Дорошенко призначений головним виконавчим директором холдингу PT Platinum Public Ltd. (Кіпр), якій належить 100% акцій фінустанови.

Як повідомлялося, Нацбанк минулого тижня 20 травня визнав неплатоспроможним "Фідобанк" (Київ) через проблем з ліквідністю.

За кілька днів до цього Фідобанк заявив про "тимчасові труднощі зі своєчасним виконанням операцій клієнтів через проблеми з ліквідністю", а також пояснив проблеми з платежами різким одномоментним відтоком коштів з рахунків клієнтів за добу на тлі, в тому числі, інформаційного тиску на клієнтів .

Банк "Михайлівський" зареєстрований 14 червня 2013 року.

Єдиним його акціонером є компанія "Екосіпан", основний учасник якої - Віктор Поліщук.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"