Україна тимчасово призупинила обмеження на імпорт з Білорусі

Субота, 23 квітня 2016, 16:44

Україна до 15 вересня, призупинила рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі про введення спеціального мита в розмірі 39,2% на імпорт ряду товарів походженням з Білорусі, яке планувалося ввести з 1 травня.

Про це йдеться в повідомленні МКМТ, опублікованому в номері газети "Урядовий кур'єр" від 23 квітня, передають "Українські Новини".

"13 квітня 2016 року МКМТ розглянула подані Міністерством економічного розвитку і торгівлі України інформаційні матеріали щодо доступу українських товарів на ринок Республіки Білорусь", - йдеться в ньому.

За результатами розгляду комісія прийняла рішення призупинити до 15 вересня введення спецмита на імпорт ряду товарів з Білорусі.

Раніше повідомлялося, що 13 листопада 2015 року МКМТ вирішила ввести спецмито на молоко і молочні продукти, сири всіх видів, цукровмісні кондитерські та хлібобулочні вироби, солодове пиво, горілку, миючі та чистячі засоби, кухонні меблі, шини та покришки, комбіновані холодильники-морозильники ємністю до 340 л і морозильні шафи ємністю до 250 л, різні види тракторів для сільгоспробіт походженням з Республіки Білорусь.

Обмеження планувалося ввести з 20 січня (потім було призупинено до 1 травня) як крок у відповідь на недружні дії з боку Білорусі по відношенню до українських підприємств кондитерської і пивоварної галузей.

28 грудня в Мінську відбулося друге засідання білорусько-української робочої групи високого рівня з питань взаємної торгівлі, в ході якого сторони висловили бажання зняти обмежувальні заходи в торгівлі з обох сторін.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!