Lucky Labs заявляє про тиск силовиків на IT-бізнес

Четвер, 14 квітня 2016, 15:59

Після обшуків, які 12 і 13 квітня 2016 року співробітники СБУ провели в офісах IT-компанії Lucky Labs, її представники заявляють про численні порушення закону з боку силовиків.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

"Другий день в офісах компанії Lucky Labs СБУ проводить обшуки і вилучає техніку. Керівництво, а також працівники IT-компанії звинувачуються у фінансуванні тероризму, зокрема, перерахування коштів бойовикам "ДНР/ЛНР", а також до окупованого Криму", - йдеться в повідомленні.

Згідно із заявою, близько 15 співробітників СБУ і група Альфа 12 квітня заблокували входи і виходи в офіс Lucky Labs на вулиці Краківській, і до вечора незаконно утримували близько п'ятдесяти співробітників компанії.

Спецслужби вилучили з офісу Lucky Labs всю документацію і більше 50 комп'ютерів, так само були заблоковані всі рахунки компанії.

За словами адвоката компанії, що під час обшуку був допущений цілий ряд процесуальних порушень, зокрема, ухвалу суду про проведення обшуку офісу по вулиці Краківській було пред'явлено представникам компанії тільки через дві години після його фактичного початку і необгрунтовано грубого вторгнення в офіс.

Ухвалу суду на обшук офісу в бізнес-центрі "Леонардо" взагалі надано не було.

Пошуки "документів", якими, нібито, все це час займалися співробітники спецслужб, супроводжувалися обшуком особистих речей персоналу, погромами в кабінетах і навіть зломом особистих автомобілів працівників компанії на парковці.

Адвокат компанії Lucky Labs заявляє, що компанія буде звертатися із заявою про злочин щодо слідчих СБУ і співробітників прокуратури в Національне антикорупційне бюро, так як мова йде виключно про корупційні дії з боку правоохоронців, спрямованих на знищення підприємства, яке забезпечує більш 500 робочих місць і платить в бюджет десятки мільйонів гривень податків.

"Звинувачення на адресу керівництва компанії у веденні підпільного грального бізнесу, в незаконному переведенні грошей на офшорні рахунки і, більш того, в спонсорування терористів, які прозвучали в прес-релізі СБУ України, ми вважаємо абсурдом і абсолютним порушенням всіх конституційних і правових норм", - заявив комерційний директор компанії Lucky Labs Кирило Сигида.

Пізніше стало відомо, що прес-реліз СБУ, щодо звинувачення компанії вилучений і зник з сайту СБУ.

Нагадаємо, в минулому році співробітники Державної фіскальної служби вже проводили обшуки в "Ем АЙТІ Компані", частиною якої і є Lucky Labs. Тоді компанію підозрювали в зв'язках з фірмою "Форекс-тренд", проте результату суду так і не послідувало.

Lucky Labs - міжнародна група IT-компаній, яка займається розробкою програмного забезпечення вже більше 10 років. Центральний офіс компанії знаходиться в Києві, де в роботі задіяно більше 500 співробітників.

Компанія працює з найбільшими інвестиційними підприємствами Америки, Японії, Європи, що саме по собі має на увазі прозорість і чистоту бізнесу.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua