Азаров-молодший намагався зняти арешт із маєтків у Італії, які "подарував"

Четвер, 24 березня 2016, 11:06

Адвокат Олексія Азарова, сина екс-прем’єр-міністра, намагався зняти арешт із нерухомості в Італії та рахунку італійської компанії "Agosto 2012 s.r.l.".

Печерський райсуд Києва ухвалою від 11 березня відмовив у задоволенні позову про скасування арешту, повідомляють "Наші гроші".

Йдеться про два будинки у м. Ольбія (Сардинія), район затоки Марінелла. Цю нерухомість придбала компанія "Agosto 2012 s.r.l.", пов’язана з Азаровим. Один будинок куплений 17 грудня 2012 року, а інший – 7 вересня 2013 року. Цю нерухомість і банківські рахунки було арештовано судом 28 липня 2015 року.

Однак адвокат Азарова повідомив, що станом на липень 2015 року його підзахисний вже не був власником цього майна, оскільки продав його ще 21 лютого 2014 року, тобто після розстрілів на Майдані і напередодні зміни влади в Києві.

Суду надано договір, посвідчений нотаріусом Відня, що Олексій Азаров 22 лютого 2014 року шляхом дарування, безоплатно відступив Костянтину Пивоварову свої права на австрійську компанію "Garda Handels – und-Beteiligungs Gmbh", яка володіє італійською фірмою "Agosto 2012 s.r.l.". Таким чином, майно Пивоварову відступили за 11 місяців до повідомлення підозри Олексію Азарову.

Суд зробив висновок, що зі скаргою про скасування майна звернувся не власник майна, оскільки вищенаведені факти свідчать про відсутність в Азарова прав щодо "Agosto 2012 s.r.l." та її майна.

На цій підставі у позові про скасування арешту було відмовлено. За логікою суду, таку скаргу мав би подавати Костянтин Пивоваров.

Як відомо, сина екс-прем’єра-утікача Олексія Азарова підозрюють у незаконному збагаченні.

У 2012-2014 роках Олексій Азаров, будучи народним депутатом, отримав із невстановлених слідством джерел 7,70 млн євро, 600 тис швейцарських франків і 0,50 млн доларів. Надалі ці кошти розміщено у банках Швейцарії, Італії та князівства Ліхтенштейн.

При цьому Олексій Азаров з метою приховання свої дійсних доходів у 2012-2014 рр. задекларував значно менші доходи в сумі 19,65 млн грн.

Після введення санкцій сім’я Азарова переписала частину власності на Констянтина Пивоварова. У тому числі австрійську фірму "Garda Handels- und Beteiligungs GmbH", яка володіє заводом "Металіст" у Макіївці і будинком у Відні.

Також Пивоваров був віце-президентом футбольного клубу "Металіст" Сергія Курченка.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!