Марушевська заперечує звинувачення Грицака в корупції на Одеській митниці

Четвер, 24 березня 2016, 09:02

Глава Одеської митниці, заступник голови Одеської ОДА Юлія Марушевська заперечує слова голови СБУ Василя Грицака про корупцію в її відомстві.

У середу, 23 березня, Грицак розповів про контейнер з контрабандною парфумерією, який був затриманий після прибуття в Україну через Одеську митницю. За його словами, згідно з документами, контейнер перевозив найдешевший вантаж - поліетиленову плівку.

Марушевская заявила, що Одеське управління СБУ передає керівництву неправдиву інформацію і ніякі контейнери з парфумерією митниця не випускала у вільний обіг.

"Мені шкода, що Одеське управління СБУ бреше і передає своєму керівництву в Києві відверто неправдиву інформацію. Контейнери з парфумерією, про які говорить генерал Грицак, не були випущені Одеською митницею у вільний обіг. Вони навіть не покидали зони митного контролю Одеського порту", - заявилавона у Facebook.

За словами Марушевської, ця компанія була в Одеській митниці на контролі і якби співробітники СБУ не вилучили контейнер самі, порушення було б однозначно виявлено в ході митного огляду.

"Більш того, контейнер був задекларований у внутрішній транзит, тобто митне оформлення повинно було проводитися вже в Київській митниці, а не в пункті пропуску. Кожен день з Одеської митниці у внутрішній транзит виходять сотні контейнерів, і оглядати кожен вантаж суперечить світовій митній практиці", - зазначила вона.

"Навіть якщо б цей вантаж був випущений в транзит, випускати його у вільний обіг повинна була б митниця призначення (в даному випадку - Київська). І це і є функція СБУ спільно з митницею контролювати такі порушення", - додала глава Одеської митниці.

Вона також підкреслила, що на сьогоднішній день за даним фактом не покарали жодного інспектора митниці.

"Якщо і був присутній чийсь корисливий інтерес, ми сподіваємося найближчим часом побачити покараних винних", - заявила Марушевська.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!