У Мінфіні прокоментували заяву МВФ про припинення співпраці з Україною

Середа, 10 лютого 2016, 16:14

Міністерство фінансів вважає заяву Міжнародного валютного фонду, зроблену в середу, зумовленою кризовою ситуацією, що виникла в уряді через бажання низки міністрів залишити свої посади і неясності майбутнього складу Кабінету міністрів.

Про це "Українським новинам" повідомив заступник міністра фінансів Артем Шевальов.

"Як ви бачили з коментаря директора-розпорядника МВФ Крістін Лагард, ті люди, які ставлять підпис у меморандумі, відповідають і за його імплементацію. МВФ хоче розуміти і внести ясність щодо уряду та майбутнього уряду. І ті підписи, які будуть стояти в меморандумі, ті люди мають бути партнерами із МВФ у найближчі 3-4 місяці до наступного перегляду", - сказав він.

Зі слів Шевальова, текст меморандуму співпраці з МВФ практично погоджений.

Як правило, текст меморандуму з української сторони підписують президент, прем'єр-міністр, голова НБУ та міністр фінансів.

Звіт уряду у Верховній Раді повинен відбутися 16 лютого.

Раніше директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард заявила, що МВФ може зупинити підтримку України.

Як відомо, міністр фінансів Наталія Яресько заявила, що МВФ в разі зміни уряду в Україні візьме паузу в програмі розширеного фінансування EFF і продовжить її тільки при готовності нового уряду виконувати зобов'язання, взяті попередниками.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.