Ford згортає роботу в Японії та Індонезії

Понеділок, 25 січня 2016, 20:53

Автовиробник Ford в 2016 році згорне роботу на японському і індонезійському ринках, оскільки не бачить "розумного способу" отримувати прибуток від роботи в цих країнах.

Про це йдеться в повідомленні компанії, передає "Російська служба ВВС".

Згідно з повідомленням, компанія закриє всі офіційні дилерські офіси і припинить імпорт автомобілів своїх марок в ці країни. Виробничих або складальних потужностей в Японії та Індонезії у Ford немає.

"На жаль, це також означає, що члени нашої команди, що живуть в Японії та Індонезії, більше не зможуть працювати на локальні підрозділи компанії", - йдеться в листі, адресованому всім працівникам азіатських підрозділів Ford, яке цитує агентство Associated Press.

В останні роки частка продажів Ford на азіатських ринках зменшувалася. У минулому році на японському ринку нових імпортних автомобілів вона становила 1,5%, а в Індонезії - 0,6%.

В Японії на ринку домінують місцеві компанії, йдеться в заяві Ford. В Індонезії ж частку на ринку наростити неможливо без відкриття в регіоні нових заводів, що проблематично на тлі загального економічного спаду, підкреслив представник компанії.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!