Наглядова рада "Укрнафти" затвердила умови контрактів з новими членами правління

Вівторок, 8 грудня 2015, 18:17

У вівторок, 8 грудня, наглядова рада "Укрнафти" затвердила структуру правління та умови контрактів з новими членами правління компанії.

Про це "Економічній правді" повідомив співрозмовник у НАК "Нафтогаз України". 

Як відомо, 26 листопада відбулося засідання наглядової ради ПАТ "Укрнафта", в ході якого були прийняті рішення про зміну складу правління компанії.

Новими членами правління стали Джонатан Попер - директор зі стратегії та планування, Крістофер Кокс - директор з видобутку і виробництва, Ірина Євець - фіндиректор.

Раніше ЗМІ повідомляли, що гарантована заробітна плата нових членів правління "Укрнафти" становитиме 150–290 тиcяч доларів на рік. У 2015–2016 роках при виконанні нормативів ефективності їм буде нараховано премію в розмірі 50% від окладу.

Також передбачено річний бонус (порівнянний із гарантованим річним доходом), а також додатковий 25-відсотковий бонус. Для експатів, які змінили країну постійного проживання, передбачена 40-відсоткова надбавка.

ПАТ "Укрнафта" - найбільша українська нафтодобувна компанія. НАК "Нафтогаз України" належить 50%+1 акція "Укрнафти", групі компаній "Приват" Ігоря Коломойського - близько 42% акцій.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!