Мінекономіки пропонує запровадити продовольчі санкції проти Росії

Вівторок, 29 грудня 2015, 20:05

Міністерство економічного розвитку і торгівлі пропонує запровадити ввізні мита на імпорт із Російської Федерації з 2 січня, та заборону на ввезення певних товарів - з 10 січня.

Про це йдеться у повідомленні Мінекономіки.

"Беручи до уваги порушення Договору про зону вільної торгівлі від 18 жовтня 2011 року у відповідь на дії Росії Міністерством економічного розвитку і торгівлі за участю центральних органів виконавчої влади розроблено пропозицію стосовно встановлення з 2 січня 2016 року для товарів походженням з РФ ставок ввізного мита режиму найбільшого сприяння", - йдеться у повідомлені.

Також пропонується заборонити з 10 січня 2016 року ввезення низки товарів, що походять з Російської Федерації. З переліком продукції можна ознайомитися за посиланням ТУТ.

У Мінекономіки нагадали, що з 1 січня Росія запровадить санкції проти України через вступ у дію Зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Як відомо, у віторок президент Петро Порошенко підписав закон, яким Кабінету міністрів надається дозвіл на запровадження з 1 січня 2016 року дзеркальних санкції проти Росії.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!