Голова "Укрспирту": На підприємстві існує конфлікт інтересів

Понеділок, 21 грудня 2015, 09:38

Виконувач обов’язків директора ДП "Укрспирт" Роман Іванюк заявив, що на підприємстві існує суперечка інтересів.

Про це він написав у своїй колонці на "Економічній правді".

"Коли люди на посадах десятки років, у них з’являються свої "друзі", у тих свої. Виходить замкнуте коло, яке розірвати дуже складно", пише Іванюк.

За його словами, коли робиш правильні, економічно обгрунтовані речі, які принесуть позитивний результат для підприємства й держави, - це багато кому не подобається і стає перешкодою для власних вигод. Виникає суперечка інтересів, яку потім до громадськості хочуть донести  різними способами.

Іванюк зазначив, що гордий, тим, що за рік його керівництва підприємство змогло віддати борги всім постачальникам - майже 300 мільйонів гривень.

"Це живі гроші, які пішли першочергово фермерам, що постачали своє зерно для виробництва на ДП "Укрспирт". Я гордий фінансовим результатом та розпочатими проектами. І я гордий своєю роботою.

Робота менеджера полягає в ефективному управлінні, а не у впроваджені різного типу схем та виснажені компанії. А от чи будуть відповідальні менеджери і надалі  працювати напівволонтерами та слухати "експертів" із різних регіонів залишається питанням", - підсумував він.

Нагадаємо, 9 грудня стало відомо, що виконувач обов’язків директора ДП "Укрспирт" Роман Іванюк написав заяву про звільнення.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!