21 грудня до Ради внесуть проект закону щодо змін до діючого Податкового кодексу

П'ятниця, 18 грудня 2015, 15:36

У понеділок, 21 грудня, до Верховної Ради буде подано новий законопроект про внесення змін до діючого Податкового кодексу.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала голова комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

"Вчора на засіданні спільної робочої групи, до якої увійшли представники і Верховної ради, і уряду, було нарешті прийняте рішення, як ми рухаємося далі по бюджету та податковій реформі", - заявила вона.

Вона повідомила, що 21 грудня, до парламенту буде подано новий законопроект про внесення змін до діючого Податкового кодексу.

"Вони стануть тією податковою базою, на якій буде побудовано бюджет країни на 2016 рік. Ці зміни допоможуть збалансувати бюджет та не допустять руйнівних наслідків для економіки", - заявила Южаніна.

Вчора на засіданні спільної робочої групи, до якої увійшли представники і Верховної ради, і уряду, було нарешті прийняте...

Posted by Ніна Южаніна on 18 декабря 2015 г.

"Що ж стосується законопроекту №3630, то вже після затвердження парламентом змін до Податкового кодексу та ухвалення Закону про держбюджет він також буде розглянутий Верховною Радою у першому читанні", - сказала голова комітету з питань податкової та митної політики.

За її словами, планується, що цей документ стане базою для розробки в наступному році нового податкового кодексу, в якому знайдуть своє відображення і прогресивні норми парламентського законопроекту №3357.

"Вірю, що в наступному році нам вдасться підготувати для країни справді ліберальну податкову реформу, яка буде детально прорахована найширшим колом спеціалістів, погоджена із суспільством і міжнародними партнерами та прийнята, як цього вимагає закон, до 1 липня 2016 року. І у новий 2017 рік ми увійдемо уже з новим кодексом і новою податковою філософією", - зазначила Южаніна.

Нагадаємо, у четвер спікер парламенту Володимир Гройсман заявив, що народні депутати погодили можливість коригування чинного Податкового кодексу, з метою збалансування бюджету на наступний рік.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua