Перші перевірки Volkswagen у Франції підтверджують фальсифікацію

Субота, 7 листопада 2015, 17:54

Перші перевірки автомобілів Volkswagen у Франції підтвердили, що німецький концерн дійсно фальсифікував дані щодо викидыв вихлопних газів.

Про це повідомила в п'ятницю французький міністр екології Сеголен Руаяль, передає ТАСС.

"З 10 перевірених нами різних марок машин саме на автомобілях Volkswagen було зафіксовано перевищення в п'ять разів викидів оксиду азоту. Це підтверджує версію про фальсифікації", - заявила вона в ефірі радіостанції France Info.

Наприкінці жовтня французька поліція провела обшуки в Віллер-Котре, де з 1962 року розташовується місцева філія Volkswagen, а також в бюро компанії в Руассі. Була проведена виїмка документів.

Volkswagen опинився в центрі скандалу після виявлення на його автомобілях програмного забезпечення, яке дозволяє підробити показники викидів.

Спочатку розслідування відносно німецького концерну було відкрито в США, потім пішли позови в ряді країн Європи і Азії. У Франції попереднє розслідування почалося в поточному місяці.

Раніше Руаяль повідомила, що уряд має намір зажадати від Volkswagen повернення тих державних дотацій, які були виплачені французьким покупцям дизельних авто, що продавалися під гаслом захисту екології.

"У тих випадках, коли під час придбання у Франції так званих екологічно чистих автомобілів виплачувалася державна дотація, ці суми повинні бути компенсовані французькій державі", - сказала міністр. За її даними, в даний час "ведеться підрахунок загального обсягу цих виплат".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua